OÜ Tartu Restauraator on 2000. aastal asutatud ettevõte, mille põhitegevuseks on ehitus- ja renoveerimistööde teostamine.

Pakume tellijatele hoonete osalist või tähismahus renoveerimist koos kõigi kaasnevate tehniliste eritöödega. Meie projektijuhtimisel saavad loogilise ja seotud lahenduse kõik erinevad ehitusetapid. Südamelähedaseks on ajaloolistele hoonetele uue hingamise andmine, aga kui vaja, ehitame algusest lõpuni valmis ka täiesti uue hoone.

Ehitusalaseid projekte teostame enamasti peatöövõtuna. Meie töötajaskonna põhikoosseis on ettevõttega seotud olnud algusaastatest alates. Tehniliste eritööde (elekter, küte, vesi, kanalisatsioon, ventilatsioon, jahutus, valvesüsteemid jne) tegemiseks on meil välja kujunenud usaldusväärne koostööpartnerite ring. Spetsiifilisi oskusi nõudvatel töödel kaasame kogenud spetsialiste ja oma ala meistreid.

Enamuse töödest oleme teostanud kodukandis, kuid oleme edukalt osalenud ka kaugematel ehitushangetel. Alates 2004. aastast oleme tegutsenud paralleelselt nii Eesti kui Soome ehitusturul. Meie tööpitserit kannab mitu esindushoonet Tartu sõpruslinnas Tamperes, nagu näiteks Tampere raekoja ja Pikkupalatsi fassaadid. Ka kodulinnas on meil oma jälg ajalukku jäetud, olgu selleks tööd Tartu Ülikooli kaunis peahoones ja vanades õppehoonetes, Treffneri gümnaasiumis, Vanas Anatoomikumis, Tartu tähetornis ja turuhoones, või siis taastatud ja taasavatud Pauluse kiriku lae- ja seinamaalingud. Korterelamu Toomemäel (ajalooline kliinikumihoone), Luke mõis, Käsmu kabel ja paljud muud huvitavad projektid on andnud meile suurepäraseid ehitusalaseid võimalusi ja kogemusi, mida meelsasti anname edasi oma uutele töötajatele ja tellijatele.     

Spetsiifiliste teenustena teostame viimistluskihtide uuringuid, dekoratiivmaalingute ning vanade tapeetide restaureerimist, koostame restaureerimistööde tegevuskavasid ning muinsuskaitse eritingimusi.

Tunnustatud on meie külaliskorterid Tartu vanalinnas.

OÜ Tartu Restauraator Tel/Fax +372 736 23 44 E-mail: tartrest@tartrest.ee